Největší přednosti Hračkoboxu

Hračkobox je přenosný box na hračky s hrací podložkou, který můžete mít doma, anebo si jej vzít kamkoliv na výlet, k prarodičům nebo ke kamarádům. 

🟡 MULTIFUNKČNÍ BOX S HRACÍ PODLOŽKOU:
Děti si rády hrají s hračkami. Děti milují mít svůj vlastní prostor během hraní. Děti si velmi rády berou své hračky ven – ke svým přátelům, na výlety nebo k prarodičům. Hračkobox s podložkou na hraní vám usnadní život a poskytne vám mnoho výhod. Použití boxu je vhodné doma, na chatě, i venku. Díky Hračkoboxu ušetříte váš čas. Vezměte box s sebou na všechna svá oblíbená místa a užijte si čas společně se svými dětmi – zatímco si vaše děti hrají na hrací podložce, vy si užíváte chvíle klidu. Box je vhodný do interiéru i exteriéru.

🟡 ÚKLID HRAČEK BĚHEM PÁR VTEŘIN:
Stále řešíte, že jsou hračky vašich dětí rozházené a válí se po podlaze? Hračkobox na skladování hraček vám pomůže! S tímto boxem můžete zapomenout na nekonečné uklízení hraček z podlahy po celém vašem bytě, nebo domě. Hračkobox má v hrací podložce zabudované stahovací šňůrku, díky kterým je úklid hraček velmi rychlý. Za šňůrky zatáhnete a hračky sklouznou po hrací podložce dovnitř boxu během pár vteřin.

🟡 KVALITNÍ MATERIÁL:
Hračkobox na ukládání hraček s podložkou na hraní je vyrobena z vysoce kvalitního oxfordského plátna a polyesteru. Díky precizní výrobě a pozornosti věnované detailům je Hračkobox odolný, a zároveň příjemný na hraní. Rukojeti jsou odolné pro nošení hraček a pokladů vašich dětí.

🟡 VELIKOST HRAČKOBOXU:
Úložný box na hračky měří 40 cm na výšku, průměr je 30 cm, a šířka hrací podložky 148 cm

🟡 DOKONALÝ DÁREK PRO DĚTI:
Hračkobox pomáhá dětem vytvořit si dobrý návyk na uklízení hraček a rozvíjí tak praktické a organizační schopnosti dětí. Hračkobox je dokonalým dárkem pro děti, přátele a celou rodinu.

Již mnoho rodin má Hračkobox doma, připojte se k nim i vy…